Univerzálne zvárané gabiony

Univerzálne zvárané gabiony

Predstavujú praktické riešenie pre väčšinu staviteľov. Dajú sa z nich vyskladať oporné múry, gabionové ploty, obklady fasád alebo protihlukové steny. Zvárané gabiony dodávame v rozloženom stave v podobe panelov a montážnych prvkov.

Na stavbe sa z jednotlivých panelov s pomocou montážnych prvkov vytvárajú vnútorné bunky gabionov, ktoré  sa plnia kamením. Je to stavebnicová konštrukcia, v ktorej sú dve susedné bunky oddelené len jedným kusom panela a preto neprichádza k zdvojeniu stien gabionov ako je tomu pri pletených gabionoch. Tie totiž tvoria samostatné ucelené koše.

Univerzálne zvárané gabiony ponúkame s veľkosťou oka 10 x 10 cm alebo 10 x 5 cm pre menšie frakcie kameňa. Menšie oko je dizajnovo veľmi atraktívne, znamená však viac drôtu v gabione a preto má vplyv na cenu. Úsporu je možné dosiahnuť použitím menšieho oka len na pohľadovej časti gabionovej konštrukcie.

Ak nemáte skúsenosti s navrhovaním gabionových stavieb, pošlite nám prosím nákres a my Vám spočítame najoptimálnejšiu potrebu materiálu na Vašu gabionovú konštrukciu. Jedinečnosť každej stavby je dôvodom, prečo uprednostňujeme tento prístup pri tvorbe cenových ponúk a nezverejňujeme rozsiahle nezrozumiteľné cenníky jednotlivých komponentov.

Rozmer oka
100*100 mm
100*50 mm
Priemer drôtu
4,0 mm
3,5 mm
Povrchová úprava
ZN95AL5
?
zinok s hliníkom

Máte záujem?

Kontaktujte nás +421 911 121 977