O nás

GABION CENTER s.r.o. je stredne veľká rodinná firma, nachádzajúca sa v priemyselnom areáli Dolný Štverník, približne 1 km od mesta Brezová pod Bradlom v okrese Myjava. Sme tvorivý tím ľudí rôznej vekovej kategórie, ktorých spoločným cieľom je spokojný zákazník. Výrobou gabionov sa zaoberáme od roku 2005. Dlhoročné skúsenosti nám umožňujú dobre rozumieť potrebám našich zákazníkov a pomôcť im s výberom správneho riešenia.

Výroba

Gabiony vyrábame priamo v našej firme v Brezovej pod Bradlom, kde zamestnávame približne 34 ľudí. Hlavnou pracovnou náplňou výrobných zamestnancov je pletenie a zváranie drôtených sietí, rovnanie a strihanie drôtu, ohýbanie montážnych prvkov. K tomu všetkému nám slúži moderné strojné vybavenie, ktoré pochádza zo Slovenska a Talianska. 

Na výrobu gabionov používame preverený oceľový drôt od európskych výrobcov. Kvalita výrobkov je pre nás veľmi dôležitá a preto ju sledujeme od dodania vstupného materiálu až po vyvezenie hotových výrobkov na sklad. Náš záväzok v oblasti kvality sme potvrdili certifikáciou systému manažérstva kvality ISO 9001.

Investície do nových technológií

Projekt: Zvýšenie technologickej úrovne spoločnosti GABION CENTER s.r.o.

Viac

Zoznámte sa s našim obchodným tímom:

  • Martina Vičíková - odborníčka na zvárané gabiony (predaj domácim zákazníkom)
  • Zuzana Kozáková - odborníčka na zvárané gabiony (predaj domácim a zahraničným zakazníkom)
  • Elena Demianová - odborníčka na pletené a zvárané gabiony (predaj zahraničným zakazníkom)
  • Michal Kozák - obchodný riaditeľ

Máte záujem?

Kontaktujte nás +421 911 121 977